*   *   *

S P A L I S

 

KONKURSAI

http://www.olympis.lt/

 

Kunkursas „Matematikos Ekspertas 2016 jau prasidėjo!

https://www.10monkeys.com/lt/

 


Spalio 29 d. išsiunčiau trečiokų pieštą knygelę ,,Pradinukų sveikatos ABC". Tikiuosi, ji laiku pasieks konkurso organizatorius: Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyrius, Kalvarijų g. 153, LT-08221, Vilnius.
Šauni idėja ir siekis sveikatinti mokinius paskatino dalyvauti respublikiniame knygelių kūrimo konkurse. Lauksime rezultatų.
Daugiau nuotraukų . . .

 

10  26 Trečiokai dalyvavo Helovino popietėje. Įdomios informacijos apie šią dieną mokiniai pateikė savo klasės draugams. Vėliau žaidė įvairius žaidimus, dalyvavo Vaiduoklių diskotekoje. Visus džiugino šventės puošmenos - moliūgai, įdomios mamyčių paruoštos užkandėlės. Buvo linksma :) Ačiū visiems prisidėjusiems prie mūsų popietės. Dėkoju Luko mamytei už nuotraukas.

 

 

10 25

Žiūrėjome spektaklį ,,Beždžionėlės Lulu nuotykiai".

 

 10 19 Lankėmės UAB „D. Adomavičiaus vairavimo mokykloje“. Trečiokai aktyviai dalyvavo darbuotojų organizuotoje saugaus eismo pamokėlėje. Už geras žinias vaikai buvo apdovanoti knygelėmis ,,Saugus kelias", atšvaitais, pavaišinti saldainiais, sausainiais, arbata. Nuoširdžiai dėkojame Naurio ir Klaido mamytėms Dianai ir Vilmai už šiltą priėmimą.

  

 

10 18  Trečiokai dalyvauja Sveikatiados.lt organizuojamose veiklose, Šiemet mokiniai paminėjo Pasaulinę maisto dieną dalyvaudami akcijoje „Pavaišink draugą daržovėmis kitaip“.  Ačiū vaikams talkinusioms kūrybingoms mamytėms. Džiaugiamės, kad draugiškumo ir sveikatingumo akcija pavyko :) „Sveikos mitybos trimestras“ tęsiasi...

 

 

10 11 Trečiokai ir ketvirtokai dalyvavo mokykloje organizuojamame konkurse ,,Pažinimo versmės". Mūsų klasės atstovai buvo Jonė, Justė, Deimantė, Gerda, Artas ir Nauris. Trečiokams tai naudinga ,,treniruotė".

 

 

10 10 Aktyviai dalyvavome projekte Pasaulinė košės diena. Kartu dalyvavome ir  „Sveikatiados pusryčių klubo“ veikloje.

Susipažinome su sveikos mitybos principais ir sporto nauda. Paragavome įvairiausių košių, pavaišinome draugus. Dėkojame už rūpestį mamytėms. Buvo skanu :) Pasivaišinę atlikome smagią rytinę mankštelę.

 

 

 

 

10 05 Gerdutės mamytė Judita papasakojo trečiokams apie savo darbovietę UAB ,,Danspin". Parodė įvairių verpalų pavyzdžių. Vakai padėkojo mamytei už įdomų pasakojimą.

 

Siurprizas :)

http://en.calameo.com/read/0049677008726617f8bc3

 

 

Содержимое, добавленное в эту колонку, будет показано на всех страницах сайта.